Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawy na pulpicie --> Personalizuj --> Kolo okna --> Bierzesz Drugi od prawej na dole --> Odznaczasz włącz przezroczystość i Intensywność na full

 

Pomogłem? :D

 

O i jeszcze pod Intensywnością kliknij Pokaż mikser kolorów i weź Jasność na sam początek :)

Czekam na Tamisa..

Opublikowano

[quote name=Medrodester :)' timestamp='1297955551' post='2078443]

Prawy na pulpicie --> Personalizuj --> Kolo okna --> Bierzesz Drugi od prawej na dole --> Odznaczasz włącz przezroczystość i Intensywność na full

 

Pomogłem? :D

 

O i jeszcze pod Intensywnością kliknij Pokaż mikser kolorów i weź Jasność na sam początek :)

 

no w miare ok ;) , ale wolalbym taki sam wyglad a nie wiem czy jak sciagne brico pack vista na xp to mi win 7 nie zepsuje.

Opublikowano (edytowane)

[quote name=Medrodester :)' timestamp='1297955551' post='2078443]

Prawy na pulpicie --> Personalizuj --> Kolo okna --> Bierzesz Drugi od prawej na dole --> Odznaczasz włącz przezroczystość i Intensywność na full

 

Pomogłem? :D

 

O i jeszcze pod Intensywnością kliknij Pokaż mikser kolorów i weź Jasność na sam początek :)

 

laggg.

Edytowane przez MrPiotrek122
Opublikowano

Zainstaluj sobie "Sunrise Seven" (jak dobrze zrozumiałem masz windowsa Seven) , włącz program , potem , włącz usługę klikając kolejno "większe dostosowanie -> znajdź opcje "włącz możliwość stosowania niecertyfikowanych styli wizualnych".

 

Skórka "Vista":

To jest ukryta treść, proszę

 

Otwórz paczkę , przeczytaj plik "read" tam masz wszystko wytłumaczone :)

1851984472.png

Neostrada 40 Mb/s -,-

Opublikowano

Takiego skina nie znajdziesz, bo na filmiku jest Linux.

˙˙˙ oɹƃǝllɐ ɐu ɹnʇɐıʍɐlʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu

 

XsardaxPL.pngXsardaxPL.png

VenturaxPL.png

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...